Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

Obchodní podmínky internetového obchodu „MOTO PÍSTY“ se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Veškeré nabízené zboží je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek.
 

Objednání zboží

Je možno objednávat přes internet, e-mailem nebo telefonicky. Objednávka musí obsahovat: telefonický kontakt na adresáta a úplnou adresu.

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží.
 

Storno objednávky

Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

Prodávající si vyhrazuje právo nepřijmout objednávku nebo její část, pokud se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena zboží nebo náklady prodávajícího na opatření zboží. Prodávající je povinen o těchto skutečnostech neprodleně kupujícího informovat a pokud možno mu nabídnout srovnatelný náhradní výrobek.
 

Dodání zboží

Zboží bude expedováno do 24h po obdržení platby, v případě zaslání na dobírku do 24h po obdržení objednávky.
 

Způsoby platby a dopravy

U každého výrobku je uvedena cena, která je platná v okamžik objednání. Platbu za objednané zboží lze provést následujícími způsoby:


1. Balík do ruky dobírka ( doba dodání do druhého pracovního dne ) - cena za poštovné 170,- Kč
2. Bankovním převodem na účet číslo: 2800642342/2010 – cena za poštovné je 130 ,- Kč

3. Doporučeně  ( zásílka do 5 cm a 500 g )  dobírka   100,- Kč

4. Doporučeně  ( zásilka do 5 cm a 500 g ) platba převodem  80 Kč dodání do druhého dne , 65 Kč dodání do 2 dnů od odeslání
5. Je možný též osobní odběr zboží , vždy po domluvě

Transakce bude považována za zaplacenou ve chvíli připsání celé kupní ceny na běžný účet provozovatele nebo zaplacením při převzetí zboží.
 

Reklamace a záruka

Případné reklamace vyřešíme v souladu s platným právním řádem, popřípadě individuální dohodou s vámi. Aby reklamace mohla být vyřešena, je nutné doložit doklad o zakoupení a doklad o odborné montáži náhradního dílu.

Vyskytne-li se na zakoupeném zboží vada,zašle spotřebitel zboží zpět ( NE DOBÍRKOU ) na adresu Šedinová Pavla, Kubelíkova 826, 50346 Třebechovice p.O. společně s průvodním dopisem, kde popíše o jakou vadu se jedná a jak se vada projevuje, dále žádá o nové zboží, výměnu za jiné zboží nebo vrácení peněžní částky za vadné zboží.

Prodávající se zavazuje informovat zákazníka nejpozději do 7 dnů od obdržení reklamace o postupu a vyřízení.

V případě výměny za stejné zboží spotřebitel pochopitelně nic neplatí, v případě výměny za jiný druh zboží zaplatí pouze případný rozdíl v ceně.

Pokud si nejste s čímkoliv jistí nebo chcete celý postup nejprve prokonzultovat, jsme Vám vždy k dispozici - viz.Kontaktní údaje.

Vaší reklamaci vyřídíme co nejrychleji , nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboří naší firmou.

 


 

Odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka

Do 14-ti dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni ,kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba převezmete zboží.

Pro účely práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení informovat formou jednostranného právního jednání např. dopisem prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo e-mailem .

Můžete použít přiložený formulář ve vaší zásilce, není to však Vaší povinností.

Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od smlouvy , postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

Důsledky odstoupení od smlouvy 

Pokud odstoupíte od této smlovy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy , všechny platby , které jsme od Vás obdrželi včetně nákladů na dodání ( kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Platbu vrátíme po obdržení vráceného zboží a to na Vámi zvolený bankovní účet , nebo hotově při předání zboží.

Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od této smlouvy , zašlete zpět nebo je předejte na adrese:

 Formulář na odstoupení od smlouvy

Vzorový formulář

( Chceteli odstoupit odstoupit od smlouvy, vyplňte následující formulář na adresu.)

- Tímto odstupuji / odstupujeme (*) od mnou / námi uzavřené smlouvy (*)

následujícího zboží(*)

- Objednáno dne (*) Duručeno dne (*)

- Jméno spotřebitele

-Adresa spotřebitele

- Podpis spotřebitele ( pouze při zaslání poštou )

-Datum

_________________________

(*) (*) Nehodící se škrtněte

                                                   

                                                                       Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu

 1. Vážený spotřebiteli, jestli se domníváte , že jsme Vás poškodili, nebo nedostáli svých závazkům, napište nám přes náš

kontaktní formulář.

2. Jestli že se nám nepodaří spor vyřešit přímo, na základě Zákona č.378/2015, který se mění Zákon č.634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele , máte také právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu.

3. Ve smyslu ustanovení  1820 odst.1) písmeno j) občanského zákoníku sděluje prodávající , že s mimosoudní stížností se spotřebitel může na kontrolní orgán, kterým je Česká obchodní inspekce. Česká obchodní inspekce vyřizuje mimosoudní stížnosti spotřebitelů způsobem a za podmínek stanovených příslušnými právními

 


 

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje kupujících jsou považovány za důvěrné informace a nebudou poskytnuty třetím osobám, zveřejněny ani jinak zneužity. Jsou užívány pouze pro činnost provozovatele virtuální prodejny a v souvislosti s danou obchodní transakcí.
 

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a odběratelem. Dodavatel si vyhrazuje právo měnit obchodní podmínky. Tyto budou zveřejněny na internetových stránkách dodavatele před započetím jejich platnosti. 

 


 

MOTO PÍSTY
Šedinová Pavla
Kubelíkova 826
Třebechovice pod Orebem
503 46
tel: 739 618 607
e-mail: moto.pisty@gmail.com

IČ: 03294731


  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou 

  tržbu u správce daně on-line, v případě technického  výpadku pak nejpozději do  48 hod.

 

ev. č. ŽL: 360201/U2014/15006/Szc
Číslo v obecním živnostenském rejstříku: 3784208
Vydáno v Hradci Králové dne 14.08.2014


Zákony a předpisy:
- zák. č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání
- zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů

 

zpět
Vaše IP adresa je: 18.206.194.134
Copyright © 2020 Moto-pisty.cz. Powered by Zen Cart

Katalog odkazů Alfa-Elchron Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com 1Shopy.cz Katalog 4obchody.com